Hizmet Alanı

Türkiye’de 1999 yılında çalışmalarına başlayan Atanet Mühendislik donanım sektöründeki güçlü yerini 2015 yılında Java A.Ş, çatısı altında birleştirmiştir,merkezi yönetimini İstanbula taşıyan Java A.Ş. yılların birikimi ile birleştirdiği Know-How oluşturmuş olduğu tüm ürünlere de yansıtmayı şiar edinmiştir.bu sebepten Java A.Ş. yenilikçi ve deneyimli ekibiyle yaratıcı teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır. Türkiye’nin en büyük 2000 şirketinin %80‘ine hizmet vermektedir. Ayrıca dünyadaki en büyük  uluslararası firmaların Türkiye’de faaliyet gösteren işletmeleri, elektronik çözüm ortaklığı için e-Muhafaza tercih etmektedir. E-Muhafaza  Muhasebe Yazılımları için Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB) ,TÜBİTAK,BTK tarafında başvuruda bulunduğu yaklaşık 10 farklı yazılım sisteminin onay süreci ise tamamlanmak üzeredir.

 

İlkler Her Zaman Önemlidir

Türkiye piyasasında boy gösteren yüzlerce saklama ürününe karşı yerli sermaye ile üretilen e-Muhafaza ilk milli yazılım olma onurunu sizlerle paylaşmıştır ve daha ileriye gidebilmek için tüm kadrosuyla Ar-Ge çalışmalarına tüm bayileri ile birlikte devam etmektedir.

Çevreye Duyarlı, Yeşile Aşık

e-Muhafaza , dijital dünyanın olanaklarını maksimum seviyede kullanırken kendi ürettiği yaratıcı e-Saklama  çözümleriyle de kağıt tüketimini azaltmayı ve doğayı korumayı kendisine misyon edinmiş, yeşile aşık bir firmadır.